Minitriathlon pojat 11

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

205

Hiski, Kaila

00:03:04

00:00:31

00:04:46

00:00:12

00:04:53

+00:00:00

00:13:28

Run

2

221

Joonas, Retkin

00:03:34

00:00:22

00:09:17

00:00:18

00:04:53

+00:04:57

00:18:26

Run

3

222

Pasi, Retkin

00:03:24

00:01:18

00:08:25

00:00:17

00:05:12

+00:05:08

00:18:37

Run

4

204

Vincent, Fagerström

00:05:17

00:01:20

00:09:35

00:00:25

00:06:44

+00:09:55

00:23:23

Run

Minitriathlon pojat 13

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

207

Johan, Fredriksson

00:05:37

00:00:40

00:14:16

00:00:23

00:09:18

+00:00:00

00:30:16

Run

2

208

Onni, Järvinen

00:05:42

00:00:51

00:14:46

00:00:29

00:08:59

+00:00:34

00:30:51

Run

3

223

Leo, Tenno

00:06:26

00:00:41

00:15:33

00:00:33

00:08:38

+00:01:35

00:31:52

Run

4

39

Gustav, Hugod

00:08:11

00:01:42

00:14:06

00:00:26

00:08:41

+00:02:51

00:33:08

Run

Minitriathlon pojat 9

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

227

Carl, Hugod

00:04:02

00:00:52

00:07:59

00:00:19

00:04:25

+00:00:00

00:17:39

Run

2

228

Willam, Hugod

00:03:54

00:00:41

00:07:50

00:00:21

00:04:50

+00:00:00

00:17:39

Run

3

212

William, Desmeules

00:03:26

00:00:58

00:08:07

00:00:24

00:04:49

+00:00:06

00:17:46

Run

4

210

Veikka, Lassila

00:03:43

00:01:05

00:07:38

00:00:25

00:05:19

+00:00:34

00:18:13

Run

5

209

Lauri, Huhtanen

00:05:15

00:01:21

00:09:40

00:00:17

00:05:15

+00:04:10

00:21:50

Run

6

219

Urho, Mäntylä

00:04:03

00:03:02

00:08:29

00:00:42

00:05:39

+00:04:17

00:21:57

Run

Minitriathlon tytöt 11

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

215

Julia, Vänttinen

00:03:16

00:01:04

00:08:17

00:00:29

00:05:15

+00:00:00

00:18:23

Run

2

33

Judit, Försberg

00:03:45

00:01:02

00:08:47

00:00:14

00:05:18

+00:00:43

00:19:07

Run

Minitriathlon tytöt 13

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

226

Emma, Hugod

00:04:34

00:00:46

00:08:51

00:00:15

00:04:56

+00:00:00

00:19:25

Run

2

34

Tyra, Försberg

00:06:50

00:01:03

00:15:50

00:00:33

00:09:42

+00:14:35

00:34:00

Run

3

216

Sara, Lauren

00:10:37

00:02:17

00:17:48

00:00:14

00:09:43

+00:21:16

00:40:42

Run

4

217

Triinu, Paltser

00:13:08

00:01:52

00:26:13

00:01:15

00:06:23

+00:29:27

00:48:53

Run

Minitriathlon tytöt 9

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

218

Riina, Myllylä

00:03:44

00:01:15

00:08:49

00:00:38

00:05:40

+00:00:00

00:20:09

Run

Puolikas M 20

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

148

Federico, Mathieu

00:31:14

00:01:53

02:37:25

00:01:03

01:40:44

+00:00:00

04:52:20

Run

Puolikas M 25

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

149

kimmo, Lyytinen

00:43:22

00:01:47

02:41:20

00:01:45

02:00:05

+00:00:00

05:28:20

Run

2

158

Mikko, Sarimaa

00:46:30

00:01:55

02:58:32

00:00:56

01:54:53

+00:14:27

05:42:48

Run

3

151

Petri, Sandström

00:44:17

00:03:48

03:04:13

00:02:33

02:14:54

+00:41:27

06:09:48

Run

Puolikas M 30

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

157

Markos, Mölsä

00:29:51

00:01:08

02:33:36

00:00:58

01:33:13

+00:00:00

04:38:47

Run

2

156

Kai, Wegner

00:32:22

00:01:01

02:34:54

00:01:05

01:38:08

+00:08:45

04:47:33

Run

3

154

Antti, Paukkunen

00:34:34

00:01:43

02:43:31

00:01:12

01:49:54

+00:32:09

05:10:57

Run

4

155

Atte, Aitkoski

00:35:16

00:02:09

02:52:25

00:01:10

01:56:43

+00:48:57

05:27:45

Run

5

161

Janne, Kaitainen

00:36:15

00:01:49

02:51:19

00:01:26

02:01:08

+00:53:12

05:32:00

Run

Puolikas M 35

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

301

Heikki, Kultala

00:37:14

00:01:38

02:43:44

00:00:50

01:39:23

+00:00:00

05:02:51

Run

2

147

Lars, Fridén

00:38:40

00:02:05

02:35:20

00:01:48

01:45:48

+00:00:52

05:03:44

Run

3

163

Juhana, Mäntylä

00:39:38

00:02:01

02:38:40

00:01:02

01:43:28

+00:01:59

05:04:51

Run

4

159

Antti-Ville, Lemmetty

00:32:18

00:02:52

02:40:57

00:02:28

01:56:58

+00:12:43

05:15:35

Run

5

164

Mikael, Katajainen

00:32:28

00:01:42

02:44:51

00:00:56

02:05:22

+00:22:29

05:25:20

Run

6

167

Ville, Sääski

00:41:25

00:02:59

02:57:12

00:01:18

02:06:10

+00:46:14

05:49:05

Run

7

160

Carlos, Manzanares

00:58:04

00:06:56

03:12:40

00:01:56

02:21:12

+01:37:59

06:40:51

Run

Puolikas M 40

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

173

Petri, Hyvärinen

00:32:10

00:01:30

02:37:04

00:00:55

01:44:43

+00:00:00

04:56:25

Run

2

171

Harri, Karvonen

00:33:35

00:01:29

02:35:43

00:00:57

01:45:17

+00:00:38

04:57:03

Run

3

170

Erwin, Orthaber

00:34:36

00:01:14

02:35:50

00:03:19

01:49:25

+00:08:00

05:04:25

Run

4

169

Björn, Kassel

00:34:34

00:02:00

02:43:53

00:02:04

01:51:01

+00:17:09

05:13:34

Run

5

172

Marcus, Hyyryläinen

00:40:10

00:02:28

02:52:18

00:01:20

02:04:20

+00:44:12

05:40:37

Run

6

168

Antti, Harjunpää

00:38:31

00:02:21

02:56:32

00:01:00

02:04:42

+00:46:43

05:43:09

Run

Puolikas M 45

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

179

Rauno, Koski

00:34:34

00:00:46

02:31:53

00:01:03

01:29:34

+00:00:00

04:37:52

Run

2

175

Jarmo, Herranen

00:34:41

00:02:31

02:40:41

00:01:06

01:40:47

+00:21:55

04:59:48

Run

3

176

Kimmo, Kaila

00:40:49

00:01:45

02:45:19

00:00:59

02:01:40

+00:52:42

05:30:35

Run

4

178

Peter, Ferngren

00:38:37

00:01:40

02:48:58

00:01:31

02:01:11

+00:54:06

05:31:59

Run

5

177

Mika, Jylhä

00:39:21

00:02:32

02:47:51

00:03:26

02:24:14

+01:19:32

05:57:25

Run

Puolikas M 50

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

181

Jouko, Keinänen

00:41:11

00:03:18

02:50:01

00:01:08

01:47:39

+00:00:00

05:23:18

Run

2

180

Fabrizio, Frediani

00:39:23

00:02:19

02:55:52

00:01:30

02:09:17

+00:25:05

05:48:24

Run

Puolikas M 55

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

184

Kalle, Widbom

00:34:05

00:02:40

02:55:30

00:02:20

01:57:38

+00:00:00

05:32:14

Run

2

182

Johan, Agestam

00:35:50

00:02:12

02:46:10

00:01:52

02:15:11

+00:09:03

05:41:18

Run

Puolikas M kunto

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

305

Jonas, Pertoff

00:45:57

00:03:07

02:48:48

00:01:41

01:50:02

+00:00:00

05:29:37

Run

2

304

Andreas, Forsberg

00:39:30

00:02:11

02:44:37

00:03:07

02:02:31

+00:02:20

05:31:57

Run

3

185

Christian, Superti

00:37:43

00:01:29

03:13:42

00:00:49

01:51:25

+00:15:31

05:45:09

Run

4

187

Ismo, Rintala

00:45:30

00:01:48

02:54:07

00:01:31

02:06:38

+00:19:59

05:49:37

Run

5

186

Holger, Ecke

00:46:49

00:03:33

02:53:29

00:02:47

02:25:02

+00:42:04

06:11:42

Run

Puolikas M yleinen

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

198

Tommi, Martikainen

00:32:13

00:01:05

02:12:31

00:01:31

01:33:50

+00:00:00

04:21:13

Run

2

199

Toni, Pystö

00:28:10

00:01:05

02:21:54

00:00:41

01:31:43

+00:02:22

04:23:36

Run

3

194

Philip, Berglöf

00:29:47

00:01:38

02:39:02

00:00:44

01:42:08

+00:32:07

04:53:20

Run

4

195

Roland, Lycksell

00:33:51

00:01:02

02:37:09

00:01:28

01:41:23

+00:33:41

04:54:55

Run

5

190

Jaakko, Wähäsilta

00:40:30

00:01:20

02:41:18

00:01:02

01:43:35

+00:46:33

05:07:46

Run

6

189

Eric, Sjöström

00:29:41

00:01:07

02:59:01

00:02:07

01:53:34

+01:04:17

05:25:31

Run

7

196

Romain, Haettel

00:28:43

00:01:48

02:58:48

00:01:18

01:58:28

+01:07:53

05:29:07

Run

8

200

Torbjörn, Liwång

00:40:59

00:01:46

03:00:54

00:01:26

02:12:36

+01:36:29

05:57:43

Run

9

188

christian, Ekström

00:37:13

00:02:00

02:56:10

00:01:55

02:21:35

+01:37:42

05:58:56

Run

10

197

Thomas, Nilsson

00:33:06

00:01:10

02:36:32

00:01:28

T2

11

191

Jens, Apelgren

00:35:03

00:03:15

03:07:48

00:04:21

T2

12

192

Lars, Blanke

00:43:26

00:03:22

T1

Puolikas N 25

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

281

Satu, Kruus

00:38:36

00:01:32

02:55:08

00:01:04

01:55:11

+00:00:00

05:31:32

Run

2

280

Laura, Sokka

00:41:13

00:01:26

02:55:08

00:02:07

02:19:37

+00:28:01

05:59:33

Run

Puolikas N 30

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

284

Tarja, Masalin

00:36:12

00:02:03

03:04:01

00:01:03

01:46:23

+00:00:00

05:29:44

Run

2

283

Mirjam, Uusitalo

00:48:26

00:02:27

02:59:32

00:01:54

02:02:53

+00:25:30

05:55:14

Run

Puolikas N 35

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

287

Merja, Kiviranta-Mölsä

00:29:21

00:00:48

02:38:27

00:01:14

01:42:04

+00:00:00

04:51:56

Run

2

288

Sanna, Lassila

00:39:00

00:02:03

03:04:23

00:01:24

01:54:32

+00:49:28

05:41:24

Run

Puolikas N 40

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

289

Henna, Piha

00:38:21

00:01:52

02:50:49

00:01:09

02:02:21

+00:00:00

05:34:34

Run

2

291

Åsa, Tobiasson

00:41:39

00:02:14

03:10:09

00:01:37

01:56:10

+00:17:17

05:51:51

Run

Puolikas N 45

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

292

Ursula, Helenius

00:38:51

00:01:10

02:57:09

00:01:33

02:03:20

+00:00:00

05:42:04

Run

2

290

Satu, Pippola

00:39:20

00:02:35

03:06:37

00:01:59

02:02:34

+00:11:03

05:53:07

Run

3

303

Miisa, Weuro

00:37:08

00:03:35

03:23:39

00:01:45

02:25:34

+00:49:38

06:31:43

Run

Puolikas N 50

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

293

Juliette, Day

00:35:11

00:02:13

03:04:48

00:01:13

02:05:13

+00:00:00

05:48:40

Run

Puolikas N kunto

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

297

Satu, Helppolainen

00:43:16

00:02:24

02:58:42

00:01:44

02:01:09

+00:00:00

05:47:16

Run

2

300

Anna, Erlandson

00:39:37

00:02:42

03:06:09

00:02:34

02:17:26

+00:21:12

06:08:29

Run

3

294

Elsa, Viljamaa

00:47:30

00:02:11

03:25:21

00:01:10

02:14:34

+00:43:31

06:30:48

Run

4

285

Fia-Lotta, Pipping

00:48:25

00:05:38

03:24:35

00:02:11

02:14:17

+00:47:52

06:35:09

Run

5

286

Karolina, Mpldeus

00:48:22

00:05:43

03:24:28

00:02:17

02:14:17

+00:47:52

06:35:09

Run

6

296

Sandra, Sundvik

00:51:35

00:03:17

03:44:28

00:02:00

02:52:39

+01:46:44

07:34:01

Run

Puolikas N yleinen

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

299

Jenny, Nilsson

00:32:11

00:00:58

02:40:13

00:01:08

01:34:00

+00:00:00

04:48:31

Run

Sprint M

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

99

Marcus, Brandt

00:14:27

00:00:42

00:30:04

00:00:33

00:18:14

+00:00:00

01:04:01

Run

2

98

Hubertus, von Frenckell

00:13:41

00:00:54

00:32:47

00:00:41

00:19:38

+00:03:43

01:07:44

Run

3

101

Mikael, Eriksson

00:13:46

00:01:04

00:33:29

00:00:36

00:18:56

+00:03:53

01:07:54

Run

4

97

Henri, Onniselkä

00:15:38

00:02:16

00:35:26

00:01:11

00:20:28

+00:11:00

01:15:01

Run

5

103

Ville, Hiltunen

00:18:52

00:04:14

00:38:04

00:01:32

00:21:41

+00:20:24

01:24:25

Run

6

102

Pablo, Gomez Esteban

00:16:49

00:03:19

00:40:38

00:01:10

00:27:09

+00:25:07

01:29:08

Run

7

96

Anton, Bergrahm

00:23:36

00:03:10

00:41:44

00:01:24

00:29:57

+00:35:53

01:39:54

Run

Sprint M 40

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

107

Erik, Desmeules

00:12:35

00:00:48

00:31:15

00:00:44

00:18:51

+00:00:00

01:04:14

Run

2

126

Jukka, Vänttinen

00:14:29

00:01:05

00:33:22

00:00:53

00:18:27

+00:04:02

01:08:17

Run

3

127

Genhard, Karlström

00:11:05

00:01:14

00:33:17

00:00:47

00:22:01

+00:04:11

01:08:26

Run

4

111

Max, Lauren

00:17:30

00:01:04

00:32:57

00:00:47

00:19:59

+00:08:04

01:12:19

Run

5

109

Johan, Furu

00:14:57

00:01:15

00:34:30

00:00:47

00:22:08

+00:09:23

01:13:38

Run

6

105

Carl-Johan, Åkerblom

00:13:53

00:01:38

00:37:29

00:01:00

00:25:32

+00:15:19

01:19:34

Run

7

110

Mattias, Therman

00:15:58

00:02:26

00:35:21

00:01:37

00:26:54

+00:18:03

01:22:18

Run

8

106

Chris, Moyle

00:18:56

00:02:21

00:34:57

00:00:54

00:27:13

+00:20:07

01:24:22

Run

9

112

Per, Österklint

00:15:21

00:02:11

00:40:04

00:01:04

00:25:43

+00:20:10

01:24:25

Run

10

104

André, Sjöström

00:17:50

00:02:31

00:39:13

00:01:02

00:24:53

+00:21:15

01:25:30

Run

Sprint M 50

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

115

Sören, Persson

00:15:34

00:01:16

00:30:40

00:00:43

00:17:53

+00:00:00

01:06:07

Run

2

114

Johan, Westerlund

00:18:12

00:04:11

00:44:38

00:02:27

00:33:14

+00:36:36

01:42:44

Run

Sprint M kunto

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

121

Linus, Söderlund

00:17:34

00:01:23

00:35:58

00:00:35

00:19:51

+00:00:00

01:15:22

Run

2

125

Jonas, Hedlöf

00:15:48

00:01:26

00:37:38

00:01:30

00:26:25

+00:07:26

01:22:48

Run

3

124

Tomi, Furu

00:22:20

00:02:00

00:35:46

00:01:03

00:24:02

+00:09:51

01:25:13

Run

4

120

Jani, Laaksonen

00:16:55

00:03:30

00:39:49

00:01:08

00:24:02

+00:10:04

01:25:26

Run

5

123

Thomas, Danielsson

00:17:41

00:02:36

00:41:52

00:01:19

00:24:24

+00:12:31

01:27:54

Run

6

118

Ari, Kärkkäinen

00:17:11

00:02:38

00:40:22

00:01:22

00:28:05

+00:14:16

01:29:38

Run

7

100

Matias, Härkönen

00:21:03

00:05:15

00:41:56

00:01:09

00:26:11

+00:20:15

01:35:37

Run

8

119

Bo, Rydberg

00:22:00

00:02:57

00:42:05

00:00:47

00:30:23

+00:22:52

01:38:14

Run

9

128

Gustav, Högberg

00:22:52

00:03:56

00:45:52

00:00:58

00:27:39

+00:25:56

01:41:18

Run

Sprint N

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

52

Jenna, Gestranius

00:14:32

00:34:34

00:00:00

00:00:33

00:20:40

+00:00:00

01:10:20

Run

2

50

Débora, Masini

00:15:05

00:01:07

00:36:16

00:00:49

00:21:56

+00:04:55

01:15:15

Run

3

59

Tiina-Mari, Tulimaa

00:14:34

00:01:21

00:35:43

00:00:46

00:25:13

+00:07:18

01:17:38

Run

4

53

Jenny, Pettersson

00:14:55

00:01:20

00:39:16

00:00:53

00:24:47

+00:10:52

01:21:13

Run

5

56

Marie, Palin- Karlman

00:17:20

00:01:23

00:40:16

00:00:46

00:25:34

+00:15:02

01:25:22

Run

6

55

Josephine, Thörnroos

00:16:00

00:02:14

00:40:08

00:01:26

00:25:39

+00:15:08

01:25:28

Run

7

51

Heidi, Lindholm

00:16:38

00:01:13

00:42:05

00:00:34

00:26:25

+00:16:36

01:26:57

Run

8

57

Marina, Donner

00:16:39

00:02:03

00:43:57

00:00:42

00:24:08

+00:17:11

01:27:32

Run

9

58

Sarah, Wester

00:18:23

00:01:27

00:40:52

00:01:13

00:29:10

+00:20:46

01:31:06

Run

10

54

Johanna, Fellman

00:18:43

00:01:18

00:45:49

00:00:30

00:26:42

+00:22:44

01:33:04

Run

Sprint N 40

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

86

Taina, Avo

00:14:48

00:01:42

00:35:11

00:01:17

00:22:45

+00:00:00

01:15:44

Run

2

85

Heta, Tenno

00:14:30

00:02:04

00:37:25

00:01:48

00:25:01

+00:05:06

01:20:50

Run

3

64

Mervi, Vänttinen

00:17:53

00:01:47

00:39:27

00:01:04

00:24:58

+00:09:26

01:25:11

Run

4

62

Johanna, Furu

00:18:06

00:01:36

00:39:08

00:00:58

00:25:47

+00:09:52

01:25:37

Run

5

61

Gina, Moyle

00:17:05

00:01:57

00:39:47

00:01:01

00:25:45

+00:09:52

01:25:37

Run

Sprint N kunto

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

76

Suvi, Laaksonen

00:16:36

00:01:57

00:37:49

00:01:06

00:23:42

+00:00:00

01:21:12

Run

2

68

Elisa, Lehikoinen

00:18:53

00:01:37

00:40:13

00:00:53

00:23:21

+00:03:46

01:24:58

Run

3

67

Elina, Färm

00:16:33

00:01:32

00:41:39

00:00:54

00:27:30

+00:06:57

01:28:09

Run

4

71

Jaana, Lignell

00:18:06

00:01:19

00:41:51

00:01:23

00:26:41

+00:08:09

01:29:21

Run

5

75

Satu, Kärkkäinen

00:17:09

00:01:31

00:40:36

00:01:27

00:29:29

+00:09:02

01:30:14

Run

6

63

Madelëine, Bergrahm

00:16:48

00:02:02

00:41:04

00:01:18

00:29:16

+00:09:19

01:30:31

Run

7

60

Vladimira, Therman

00:13:21

00:02:32

00:44:04

00:01:22

00:29:59

+00:10:08

01:31:20

Run

8

72

Maarit, Pura

00:22:52

00:02:19

00:40:44

00:01:10

00:34:30

+00:20:25

01:41:37

Run

9

74

Meri, Mathlin

00:22:03

00:03:57

00:48:30

00:01:36

00:30:25

+00:25:21

01:46:33

Run

10

70

Heidi, Wikström

00:18:33

00:04:36

00:51:32

00:02:19

00:33:52

+00:29:42

01:50:54

Run

Sprint pojat 15

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

Sprint pojat 17

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

78

Mark, Bergrahm

00:17:57

00:02:00

00:38:23

00:00:55

00:23:50

+00:00:00

01:23:06

Run

Sprint pojat 23

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

79

Ville, Laine

00:14:28

00:01:08

00:35:07

00:00:50

00:18:06

+00:00:00

01:09:41

Run

Sprint tytöt 15

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

80

Aino, Huhtanen

00:14:31

00:01:11

00:40:47

00:00:59

00:28:37

+00:00:00

01:26:07

Run

2

81

Jill, Lauren

00:17:32

00:02:52

00:46:31

00:00:47

00:24:03

+00:05:40

01:31:48

Run

Sprint tytöt 19

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

82

Fanny, von Frenckell

00:15:12

00:01:06

00:40:12

00:00:45

00:27:18

+00:00:00

01:24:35

Run

Sprint tytöt 23

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

84

Kanerva, Jääskeläinen

00:17:58

00:01:51

00:41:56

00:00:56

00:30:45

+00:00:00

01:33:28

Run

2

83

Camilla, Långsjö

00:18:09

00:02:14

00:45:53

00:01:26

00:25:52

+00:00:07

01:33:36

Run

Viesti N

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

30

Huristelevat pyörät,

00:14:38

00:00:35

00:37:02

00:00:34

00:21:50

+00:00:00

01:14:41

Run

2

6

Fritidsledarna på Åland,

00:19:37

00:00:38

00:32:52

00:00:35

00:26:41

+00:05:44

01:20:25

Run

3

7

Paf brudar,

00:14:31

00:00:48

00:42:10

00:00:47

00:24:04

+00:07:40

01:22:21

Run

4

3

Triathlon Vantaa,

00:17:44

00:00:36

00:39:01

00:00:42

00:25:51

+00:09:15

01:23:56

Run

5

4

IF Åland simning,

00:11:39

00:00:35

00:45:27

00:00:55

00:25:30

+00:09:27

01:24:09

Run

6

2

Piopinglorna,

00:16:23

00:00:41

00:40:24

00:00:41

00:28:39

+00:12:09

01:26:50

Run

7

1

Team Mariehamn tekn.verk,

00:21:26

00:00:52

00:48:29

00:00:44

00:29:38

+00:26:30

01:41:11

Run

Viesti yleinen

Sij

#

Nimi

Swim

T1

Bike

T2

Run

Kärkeen

Loppuaika

Viimeisin ohitus

Seura

1

11

Team Jersey,

00:11:46

00:00:29

00:28:42

00:00:27

00:18:22

+00:00:00

00:59:47

Run

2

29

Reckless race,

00:13:09

00:00:33

00:30:32

00:00:42

00:17:41

+00:02:52

01:02:40

Run

3

15

Crosskey-RJN,

00:14:02

00:00:31

00:31:53

00:00:30

00:17:49

+00:05:00

01:04:48

Run

4

31

Kaatuvat pulut,

00:13:38

00:00:38

00:34:30

00:00:34

00:17:53

+00:07:29

01:07:17

Run

5

13

Frenckell Family,

00:15:21

00:00:39

00:32:09

00:00:38

00:20:34

+00:09:36

01:09:24

Run

6

26

Team Påtå,

00:13:59

00:00:44

00:35:45

00:00:45

00:18:12

+00:09:39

01:09:27

Run

7

22

Toppar som jobbar,

00:12:23

00:00:41

00:32:56

00:01:07

00:23:00

+00:10:21

01:10:08

Run

8

32

Team Makkula,

00:14:02

00:00:33

00:34:44

00:00:34

00:20:39

+00:10:46

01:10:34

Run

9

8

Team Therminator,

00:13:57

00:00:34

00:31:31

00:00:46

00:24:22

+00:11:24

01:11:12

Run

10

21

Estonia linkpuu,

00:21:43

00:00:43

00:32:11

00:00:55

00:16:24

+00:12:10

01:11:57

Run

11

23

Goodtech Team JAM,

00:14:25

00:00:36

00:34:16

00:00:43

00:22:41

+00:12:56

01:12:43

Run

12

9

Nimach,

00:15:27

00:00:35

00:32:35

00:01:06

00:23:33

+00:13:31

01:13:19

Run

13

20

Stäkets Vikingar,

00:12:54

00:00:45

00:36:25

00:00:41

00:24:01

+00:15:00

01:14:48

Run

14

27

Pjukal Flåwer Påwer,

00:19:24

00:00:34

00:31:58

00:00:43

00:23:19

+00:16:13

01:16:01

Run

15

18

Klingbergs El, lag 2,

00:17:43

00:00:35

00:36:08

00:00:42

00:21:42

+00:17:04

01:16:52

Run

16

25

PTP-Crosskey,

00:15:35

00:00:37

00:38:57

00:00:44

00:22:46

+00:18:54

01:18:41

Run

17

19

Klingbergs El, lag 1,

00:16:34

00:00:43

00:37:41

00:00:38

00:24:04

+00:19:54

01:19:42

Run

18

14

Ålandsbanken - Ålligatorerna,

00:15:01

00:00:29

00:34:53

00:00:38

00:28:39

+00:19:56

01:19:44

Run

19

12

Snobbar som jobbar,

00:18:57

00:00:47

00:34:42

00:00:44

00:25:26

+00:20:50

01:20:38

Run

20

17

Brandmännens Idrottsförening JLJ,

00:21:30

00:00:38

00:34:46

00:00:40

00:23:35

+00:21:23

01:21:11

Run

21

24

Hind'rarna,

00:19:53

00:00:41

00:42:31

00:00:43

00:20:23

+00:24:26

01:24:14

Run

22

16

Team Turbo,

00:26:51

00:00:37

00:33:34

00:00:44

00:22:58

+00:24:58

01:24:46

Run

23

10

Team Mariehamn/Mariebad,

00:15:20

00:00:41

00:41:24

00:00:47

00:27:25

+00:25:50

01:25:38

Run

24

28

Ålandsbanken Abp - Team Kämpar som jobbar,

00:18:03

00:00:52

00:41:05

00:00:38

00:28:01

+00:28:54

01:28:41

Run