Osallistujat

Voimarinne Aquathlon 7.7.2018

NimiSarjaSeura tai paikkakuntaJoukkueen nimi
Minea PursiainenTytöt 9−10 (Aquathlon)Jyväskylä

Voimarinne Perusmatka 7.7.2018

NimiSarjaSeura tai paikkakuntaJoukkueen nimi
Eero PukkilaMiehet (Olympic)Pori
Antti LeppänenMiehet (Olympic)Pirkkala
Henri BorgMiehet (Olympic)Tampere
Pipsa RiskuNaiset (Olympic)Vantaa
Antero AunesluomaMiehet (Olympic)Helsinki
Juha JokinenMiehet (Olympic)Jyväskylä
Otto NiemeläMiehet (Olympic)Teivo Stayers
Laura NurmiNaiset (Olympic)Hulis dream team
Marion KarppiNaiset (Olympic)Turun Urheiluliitto
Katri MustikkamaaNaiset (Olympic)Triathlonteam 226
Juuso RinkinenMiehet (Olympic)Pirkkala
Katja PuhakkaNaiset (Olympic)Team Optima
Veli KorhonenMiehet (Olympic)Wasa Triathlon
Matti HelénMiehet (Olympic)Tuul
Kai Ylä-OutinenMiehet (Olympic)Triathlonteam226
Elisa IsotahdonNaiset (Olympic)Tampere
Juha JaakamoMiehet (Olympic)Hirvonen kesäkuntoon 2018
Juho VärtöMiehet (Olympic)
Terhi NybergNaiset (Olympic)Espoo
Jari-Pekka HuippulaMiehet (Olympic)Aqua Plus Triathlon
Hanna MäkinenNaiset (Olympic)Aqua Plus Triathlon
Johanna MöttönenNaiset (Olympic)MJR Triathlon Team
Julia VälikangasNaiset (Olympic)Turun Urheiluliitto triathlon
Jussi HuuskonenMiehet (Olympic)Mietoisten maununpojat
Karoliina MäkinenNaiset (Olympic)Triathlonteam 226
Jenni ValleniusNaiset (Olympic)TuUl-triathlon
Tommi OksanenMiehet (Olympic)Helsinki
Lasse HytönenMiehet (Olympic)Triathlonteam 226
Maisa TuliniemiNaiset (Olympic)TriathlonSuomi -Racing Team
Arto PajunenMiehet (Olympic)Reckless Race
Eveliina TeeriNaiset (Olympic)Tampere
Henna VirolainenNaiset (Olympic)TriBabes Finland
Kimmo KiprianoffMiehet (Olympic)triVAteam
Marja PursiainenNaiset (Olympic)Stamina Triathlon Club
Marika VanhataloNaiset (Olympic)Team Optima
Sanni HäkkinenNaiset (Olympic)Triathlonteam 226
Ville KarppinenMiehet (Olympic)Tampere
Petri MäkeläMiehet (Olympic)
Lotta Katajapuu-RutanenNaiset (Olympic)TriBabes Finland
Petra HavisaloNaiset (Olympic)Helsinki
Tommi NättiläMiehet (Olympic)Nokia
Pekka JokelaMiehet (Olympic)Malkamäen Jytky
Jere VirtaMiehet (Olympic)Hämeenlinna
Viivi KoskinenNaiset (Olympic)Team Optima

Voimarinne Puolikas 8.7.2018

NimiSarjaSeura tai paikkakuntaJoukkueen nimi
Petteri VeijonenMiehet (half)Jyväskylä
Mika Ala-KoukkariMiehet (half)FriskisSvettis
Jaakko RapoMiehet (half)Tampere
Juha SjöblomMiehet (half)Triathlonteam 226
Aleksi SillanpääMiehet (half)Tampere
Caius GrannMiehet (half)Team CaMa
Markku AittolaMiehet (half)Team CaMa
Jaana SjöblomNaiset (half)Triathlonteam 226
Jussi-Matti MäkiMiehet (half)Vantaa
Timo AhtiainenMiehet (half)Tampere
Maarika TaipalusNaiset (half)SSU/Triathlon
Anssi EnqvistMiehet (half)Sprezzatura
Tuomas JärvinenMiehet (half)Kaupin kanuunat
Jere Jussi JokiMiehet (half)Sprezzatura
Matti HiekkalaMiehet (half)Sprezzatura
Juha KorpiojaMiehet (half)Pori
Mikko MissiMiehet (half)Helsinki
Julius RajamäkiMiehet (half)Peräkukkulan pullistus
Antti ErkinheimoMiehet (half)SSU-Triathlon
Markku TakamaaMiehet (half)Aqua Plus Triathlon
Mikko JuurikainenMiehet (half)Tampere
Raisa FribergNaiset (half)Vantaa
Pekka MäkeläMiehet (half)TriDiet Conquer
Juho-Mikko HeinonenMiehet (half)Pirkkala
Harri HolmMiehet (half)Team Optima
Jukka-Pekka Raja-ahoMiehet (half)Ruutupaidat Triathlon
Juha PertolaMiehet (half)TuUL Triathlon
Mikko SuvantoMiehet (half)Louheen Lupaus
Juha KasariMiehet (half)SSU/Triathlon
Tuomas RonkainenMiehet (half)Oulu Triathlon & Cycling
Jussi KinnunenMiehet (half)Ruutupaidat
Pekka VehkoMiehet (half)Helsinki
Juha SarsamaMiehet (half)Teisko Triathlon
Vesa TuuttiMiehet (half)Diablos Rojos ry
Michaela ÅvallNaiset (half)Diablos Rojos
Jani NurminenMiehet (half)Ruutupaidat Triathlon
Teemu TörmäläMiehet (half)Diablos Rojos
Janne LeinoMiehet (half)Tieno Arkkitehdit
Antti VainioMiehet (half)Porin Tarmo
Emmi MustaniemiNaiset (half)Triathlonteam 226
Thomas JanssonMiehet (half)Wasa Triathlon
Janne SorvariMiehet (half)Kalajoen Junkkarit
Katariina KorniloffNaiset (half)Stamina TC
Mikko PeltonenMiehet (half)SSU-Triathlon
Ville AiroMiehet (half)Helsinki
Kalle KarjalainenMiehet (half)Porvoo
Kaj HelinMiehet (half)Tampereen Maraton klubi
Björn IsomaaMiehet (half)ESS
Kalle KarjalainenMiehet (half)Porvoo
Tomi AholainenMiehet (half)Uudenmaan pyöräilijät

Voimarinne Sprinttimatka 7.7.2018

NimiSarjaSeura tai paikkakuntaJoukkueen nimi
Johanna LindholmNaiset (sprint)Porin Tarmo
Janne LaaksoMiehet (sprint)Turun Urheiluliitto
Juha HuttunenMiehet (sprint)Helsinki
Jenni KoivistoNaiset (sprint)Nereus
Harri LänsipuroMiehet (sprint)Aqua Plus
Millamaari MerikallioNaiset (sprint)Espoo
Terhi LehtinenNaiset (sprint)Littoinen
Auli SuomalainenNaiset (sprint)Multia