Himos SM Sprint osallistujalista

Osallistujalista excel muodossa: Himos SM Sprint osallistujalista

HIMOS SM SPRINT OSALLISTUJALISTA
Sarja Etunimi Sukunimi Seura
SM SPRINT MYL
SM Sprint MYL Anatolii Fedotov Saint-Peresburg
SM Sprint MYL Anton Kozlov Saint-Peresburg
SM Sprint MYL Henrik Goesch TuUL
SM Sprint MYL Jarno Stenroos Porin tarmo
SM Sprint MYL Juha Laitinen SSU-Triathlon
SM Sprint MYL Jyrki Puttonen OTC/Team Pyöräsuvala
SM Sprint MYL Kim Harju Helsinki Triathlon
SM Sprint MYL Markus Lampainen TuUl
SM Sprint MYL Mikael Eriksson Helsinki
SM Sprint MYL Panu Lieto OTC
SM Sprint MYL Simo Laiho Turun Urheiluliitto
SM Sprint MYL Tony Strömsholm Triwa
SM Sprint MYL Tuomas Puukko X-Tri Lahti
SM Sprint MYL Tuomas Lampainen Turun Urheiluliitto Triathlon
SM Sprint MYL Ville Nikkinen OTC
SM Sprint MYL Vladimir Kliushnichenko Saint-Peresburg
SM SPRINT M U17
SM Sprint M U17 Atte Somero Nastola Triathlon
SM Sprint M U17 Emil Liekari Kajo Triathlon
SM Sprint M U17 Filip von Frenckell Åland Triathlon Club
SM Sprint M U17 Hermanni Taimisto Vaasan Uimaseura
SM Sprint M U17 Lassi Okka Triathlonteam 226
SM Sprint M U17 Lauri Marekwia
SM Sprint M U17 Matias Lehtiaho Turun Urheiluliitto
SM Sprint M U17 Olli-Pekka Laitila Vehkalahden Veikot
SM Sprint M U17 Timi Malinen Helsinki Triathlon
SM Sprint M U17 Tommy Theodore Iivanainen Stamina TC
SM Sprint M U17 Ville-Valtteri Salonen Aqua Plus Triathlon
SM SPRINT M U19
SM Sprint M U19 Atte Pohjolainen TT Aquaterra
SM Sprint M U19 Joel af Hällström Triathlon Vantaa
SM Sprint M U19 Leevi Hietanen Turun Urheiluliitto
SM SPRINT M U23
SM Sprint M U23 Aleksi Lehmusaho KUTU Triathlon
SM Sprint M U23 Antti Uusitupa Turun Urheiluliitto
SM Sprint M U23 Juuso Manninen TeamCervelo TriathlonSuomi
SM Sprint M U23 Lassi Tuominen Åkersberga Triathlonförening
SM Sprint M U23 Samu Hanhela OTC
SM SPRINT M PT4
SM Sprint M PT4 Jussi Lotvonen
SM SPRINT M 20-24
SM Sprint M 20-24 Aleksi Luhtanen TRIing Finns
SM Sprint M 20-24 Juuso Manninen TeamCervelo TriathlonSuomi
SM Sprint M 20-24 Mikko Lähteenkorva WillTri ry
SM Sprint M 20-24 Timo Eronen Joroisten Urheilijat
SM SPRINT M 25-29
SM Sprint M 25-29 Mitja Kylliäinen Helsinki Triathlon
SM Sprint M 25-29 Olli Karioja Oulu Triathlon & Cycling
SM Sprint M 25-29 Raul Korolainen Stamina Triathlon Club
SM Sprint M 25-29 Tapio Soukka Oulu Triathlon & cycling
SM Sprint M 25-29 Torsti Tähtinen Triathlonteam 226
SM SPRINT M 30-34
SM Sprint M 30-34 Arto Valtonen Tuusula
SM Sprint M 30-34 Atte Aitkoski Varikko Triathlon Team
SM Sprint M 30-34 jani jokinen tampere
SM Sprint M 30-34 Kimmo Hahtimaa Haukiputaan Heitto
SM Sprint M 30-34 Mikko Mäkinen TriVAteam
SM Sprint M 30-34 Panu Ilomäki Stamina TC
SM Sprint M 30-34 Timo Pyykkö Triathlonteam 226
SM SPRINT M 35-39
SM Sprint M 35-39 Arttu Aaltonen Agua Plus Triathlon
SM Sprint M 35-39 Erwin Borremans Hyvinkään Pyöräilijät
SM Sprint M 35-39 Jani Räisänen Triathlonteam 226
SM Sprint M 35-39 Jani Strömsholm Team Active
SM Sprint M 35-39 Janne Hämäläinen Joroisten Sporttiklubi
SM Sprint M 35-39 Jari Järvinen Stamina TC
SM Sprint M 35-39 Jarkko Pakarinen Joroisten Sporttiklubi
SM Sprint M 35-39 Jere Häkkinen Triathlonteam 226
SM Sprint M 35-39 Kristian Isaksson Stamina TC
SM Sprint M 35-39 Lasse Hytönen Triathlonteam 226
SM Sprint M 35-39 Mika Marjeta OTC
SM Sprint M 35-39 Pasi Huhtala Triathlonteam 226
SM Sprint M 35-39 Simo Tammela Haukiputaan Heitto
SM Sprint M 35-39 Tomi Junkkila Kptri
SM Sprint M 35-39 Tommi Simola Helsinki Triathlon ry
SM Sprint M 35-39 Tommi Holmgren Helsinki Triathlon
SM Sprint M 35-39 Vesa Korhonen kajo triathlon
SM Sprint M 35-39 Ville Törmälä Stamina TC
SM SPRINT M 40-44
SM Sprint M 40-44 Ami Laamo Turun Urheiluliitto Triathlon
SM Sprint M 40-44 Antti Tikkanen Stamina Tc
SM Sprint M 40-44 Antti Ylönen
SM Sprint M 40-44 Ari Karsikas Stamina Triathlon Club
SM Sprint M 40-44 Arto Kivimäki Haukiputaan Heitto
SM Sprint M 40-44 Gisle Sjöberg POrvoo Tri
SM Sprint M 40-44 Henri Vähä-Ypyä Tampereen Triathlon Klubi
SM Sprint M 40-44 Jukka Tuominen Kuorevesi
SM Sprint M 40-44 Jussi Joensuu Xtri Lahti
SM Sprint M 40-44 Kimmo Tuunanen SSU-Triathlon
SM Sprint M 40-44 Kimmo Latvamäki KP Tri
SM Sprint M 40-44 Marko Kiiskinen Vaajakosken uimaseura
SM Sprint M 40-44 Marko Onikki Aquaplus Triathlon
SM Sprint M 40-44 Mikko Joensuu KUTU-Triathlon, Kuopio
SM Sprint M 40-44 Panu Parviainen Helsinki Triathlon
SM Sprint M 40-44 Tapani Tuppurainen Helsinki Triathlon
SM Sprint M 40-44 Timo Hyttinen MH-SpoDA
SM SPRINT M 45-49
SM Sprint M 45-49 Heimo Ketola Mikkelin Kramppi
SM Sprint M 45-49 Hubertus von Frenckell Åland Triathlon Club
SM Sprint M 45-49 Jarmo Rautiainen Aqua Plus
SM Sprint M 45-49 Jean-Luc Olivès Helsinki Triathlon
SM Sprint M 45-49 Juha Auvinen Joroisten Sporttiklubi
SM Sprint M 45-49 Juha Nissinen Karjalan Uimarit Triathlon
SM Sprint M 45-49 Jukka Himanka Kalajoen Junkkarit
SM Sprint M 45-49 Jukka-Pekka Liukkonen Stamina TC
SM Sprint M 45-49 Jukka-Pekka Järvinen Stamina Triathlon Club
SM Sprint M 45-49 Marko Väisänen X-tri Lahti
SM Sprint M 45-49 Marko Saari SSU-Triathlon
SM Sprint M 45-49 Matti Nurvo Triathlon Vantaa
SM Sprint M 45-49 pasi Surakka Stamina TC
SM Sprint M 45-49 Peter Gerkman Helsinki Triathlon
SM Sprint M 45-49 Tommi Hyttinen Triathlonteam 226
SM Sprint M 45-49 Vesa Lindén Porin Tarmo
SM Sprint M 45-49 Vesa Keränen Haukiputaan Heitto
SM SPRINT M 50-54
SM Sprint M 50-54 Harri Alanen Turun Urheiluliitto
SM Sprint M 50-54 Jari-Pekka Huippula Aqua Plus Triathlon
SM Sprint M 50-54 Jarmo Himanka HyPy Tri Team
SM Sprint M 50-54 Jouni Kukkonen Oulu Triathlon & Cycling
SM Sprint M 50-54 Juha Välimäki TRIing Finns
SM Sprint M 50-54 Juha Kiilamaa Stamina TC
SM Sprint M 50-54 Kari Salo Rauman Seudun Pyöräilijät
SM Sprint M 50-54 Markku Okka triVAteam
SM Sprint M 50-54 Matti Simola Oulu Triathlon&Cycling(OTC)
SM Sprint M 50-54 Micke Bergman Gladius Kirkkonummi
SM Sprint M 50-54 Mika Somppi Xtri Lahti
SM Sprint M 50-54 Mika Airola Aqua Plus Triathlon
SM Sprint M 50-54 Olav Nylund Wasa Triathlon
SM Sprint M 50-54 Pekka Tauriainen Triathlin Vantaa
SM Sprint M 50-54 Timo Soukka Tawast Cycling Club ry
SM SPRINT M 55-59
SM Sprint M 55-59 Arto Helenius Aqua Plus Triathlon
SM Sprint M 55-59 Esa Ojala Stamina TC
SM Sprint M 55-59 Hannu Ojala KarjalaTriathlon
SM Sprint M 55-59 Henry Majander Järvenpään Pyöräilijät (JäPy)
SM Sprint M 55-59 Kari Huovila HelTri
SM Sprint M 55-59 Kimmo Madekivi Triathlon club Heinola
SM SPRINT M 60-64
SM Sprint M 60-64 Antti Ojala TAMPEREEN TRIATHLON KLUBI
SM Sprint M 60-64 Hannu Kaikkonen Triathlon Club Heinola
SM Sprint M 60-64 Kuisma Suopela Arctic Triathlon
SM Sprint M 60-64 Matti Nieminen Triathlon Club Heinola
SM SPRINT M 65-69
SM Sprint M 65-69 Markku Hahl Stamina Tc
SM Sprint M 65-69 Risto Nordman Oulu Triathlon & Cycling
SM Sprint M 65-69 Seppo Männikkö Tampereen Juoksijat
SM Sprint M 65-69 Teuvo Juutilainen seura Leppävirran Urheilijat
SM Sprint M 65-69 Tuomo Hirvonen SSU-triathlon
SM SPRINT M 70-74
SM Sprint M 70-74 Yrjö Qvarnberg Stamina TC
SM SPRINT NYL
SM Sprint NYL Anni Antikainen TriathlonSuomi Team Cervelo
SM Sprint NYL Ann-Mary Ähtävä VuokattiSport Club
SM Sprint NYL Jenna Gestranius Åland Triathlon Club
SM Sprint NYL Jonna Karimäki Triathlonteam 226
SM Sprint NYL Katri Avarmaa Helsinki Triathlon
SM Sprint NYL Minna Koistinen TriathlonSuomi Team Cervélo
SM Sprint NYL Mira Leskinen Tri Athlon Club Heinola
SM Sprint NYL Reetta Piirainen Rovaniemi
SM Sprint NYL Sonja Kallio Tampereen Triathlon Klubi
SM Sprint NYL Susanna Huttunen X-tri Lahti
SM Sprint NYL Tamara Maksiyanova Saint-Petersburg
SM Sprint NYL Tanja Ylisirniö Haukiputaan Heitto
SM Sprint NYL Venla Koivula-Huttunen Triathlonteam 226
SM SPRINT N U17
SM Sprint N U17 Aada Nikki Porin Tarmo
SM Sprint N U17 Aino Huhtanen Stamina TC
SM Sprint N U17 Astrid Snäll Turun urheiluliitto
SM Sprint N U17 Erika Pulkkinen Triathlonteam 226
SM Sprint N U17 Laura Tukia
SM Sprint N U17 Oona Karttunen Kutu Triathlon
SM Sprint N U17 Riia Ojalainen Kouvolan uimarit
SM Sprint N U17 Rita Lakka Kouvolan uimarit
SM Sprint N U17 Samina Nummi Triathlon Vantaa
SM SPRINT N U19
SM Sprint N U19 Aino Lehmusaho KUTU Triathlon
SM Sprint N U19 Ella-Maria Himanka Kalajoen Junkkarit
SM Sprint N U19 Emilia Potkonen Tampereen Juoksijat
SM Sprint N U19 Fanny von Frenckell Åland Triathlon Club
SM Sprint N U19 Henrika Parviainen Vantaa Triathlon
SM Sprint N U19 Isa Halonen TRIing Finns
SM Sprint N U19 Maija Luukka Helsinki Triathlon
SM Sprint N U19 Maiju Mäenpää Aqua Plus Triathlon
SM Sprint N U19 Minttu Ojala Cyclos Kuusamo
SM Sprint N U19 reetta hirvonen
SM SPRINT N U23
SM Sprint N U23 Erika Parviainen Triathlon Vantaa
SM Sprint N U23 Sanna Seppälä TT AquaTerra
SM SPRINT N 25-29
SM Sprint N 25-29 Anni Simola
SM Sprint N 25-29 Elisa Moilanen KaUs Triathlon
SM Sprint N 25-29 Emmi Mustaniemi Triathlonteam 226
SM Sprint N 25-29 Helena Antell Keski-Pohjanmaan Triathlon KP Tri
SM Sprint N 25-29 Henna Majuri Porin Tarmo
SM Sprint N 25-29 Henna Junnila Keski-Pohjanmaan Triathlon KP Tri
SM Sprint N 25-29 Kaisa Väisänen triVAteam
SM Sprint N 25-29 Mari-anna Tikkanen Triathlonteam 226
SM Sprint N 25-29 Tanja Ikonen MJR Triathlon
SM Sprint N 25-29 Tiina-Mari Tulimaa Triathlon Vantaa
SM SPRINT N 30-34
SM Sprint N 30-34 Hannele Sarkkinen Wasa Triathlon
SM Sprint N 30-34 Pilvi Mannerkorpi Team Donna Agile
SM Sprint N 30-34 Reija Kurki TriathlonTeam226
SM Sprint N 30-34 Sina Rasela BS-PU Triathlon
SM Sprint N 30-34 Tanja Laine KuTU
SM Sprint N 30-34 Tiina Pöyhönen kajo triathlon
SM Sprint N 35-39 Anne Arvola SSU-triathlon
SM Sprint N 35-39 Anu Junnila Team Donna Agile/OTC
SM Sprint N 35-39 Anu Skyttä Karjalan Triathlon
SM Sprint N 35-39 Hanna Heikkilä Helsinki Triathlon
SM Sprint N 35-39 Maiju Grönvall Triathlon Team Kotka
SM Sprint N 35-39 Mari Härmälä Stamina TC
SM Sprint N 35-39 Marika Langenoja-Suvitie Valkealan Kajo
SM Sprint N 35-39 Niina Mäenpää SSU-Triathlon
SM Sprint N 35-39 Susanna niemi Wasa triathlon
SM Sprint N 35-39 Taru Schroderus X-TRI LAHTI
SM SPRINT N 40-44
SM Sprint N 40-44 Eija Kestilä Stamina TC
SM Sprint N 40-44 Essi Olivès Helsinki Triathlon
SM Sprint N 40-44 Hanna Mäkinen Aqua Plus Triathlon
SM Sprint N 40-44 Katariina Korniloff Stamina TC
SM Sprint N 40-44 Katja Kallioinen X-tri Lahti
SM Sprint N 40-44 Laura Juvala OTC
SM Sprint N 40-44 Maisa Tuliniemi Karjala Triathlon
SM Sprint N 40-44 Minna Nurvo Triathlon Vantaa
SM Sprint N 40-44 Taru Ottelin Aqua Plus Triathlon
SM SPRINT N 45-49
SM Sprint N 45-49 Ann-Catrin Virkama Wasa Triathlon
SM Sprint N 45-49 Eija Pasanen Helsinki Triahtlon
SM Sprint N 45-49 Imke Höfling KUTU Triathlon Kuopio
SM Sprint N 45-49 Leena Volinsky Helsinki Triathlon
SM Sprint N 45-49 Maise Autero Triathlonteam 226
SM Sprint N 45-49 Soile Hietikko Triathlonteam 226
SM Sprint N 45-49 Ulla Yrjölä Stamina TC
SM Sprint N 45-49 Ursula Helenius Triathlonteam 226
SM SPRINT N 50-54
SM Sprint N 50-54 Elina Laitinen
SM Sprint N 50-54 Jaana Saarela Aquaplus triathlon
SM Sprint N 50-54 Liisa Tirkkonen Karjala Triathlon
SM Sprint N 50-54 Pirjo Tenhu Triathlon Club Heinola
SM Sprint N 50-54 Riikka Harjula Helsinki Triathlon
SM Sprint N 50-54 Sarianna Nurminen Helsinki triathlon
SM Sprint N 50-54 Sirpa Pirilä Oulu Triathlon&Cycling
SM SPRINT N 55-59
SM Sprint N 55-59 Jaana Leminen-Lahdenperä Arctic Triathlon Rovaniemi
SM Sprint N 55-59 Jaana Smedman
Sprint M Kuntosarja
Sprint M Kuntosarja Anssi Saarinen Jämsänkoski
Sprint M Kuntosarja Antti Hurskainen OTC ry
Sprint M Kuntosarja Juha Haapakoski Saarijärvi
Sprint M Kuntosarja Jukka Tuohino
Sprint M Kuntosarja Kristian Lahtinen Jyväskylä
Sprint M Kuntosarja Pasi Nikara Saarijärvi
Sprint M Kuntosarja Petri Savinainen Imatra
Sprint M Kuntosarja Reino Kallio OTC
Sprint M Kuntosarja Tero Vauraste HelTri
Sprint N Kuntosarja
Sprint N Kuntosarja Hanna Salmijärvi Jyväskylä
Sprint N Kuntosarja Katja Huotari
Sprint N Kuntosarja Lotta Katajapuu-Rutanen TriBabes Finland
Sprint N Kuntosarja Marja Varjonen Gladius Kirkkonummi
Sprint N Kuntosarja Minna Stenberg Jämsä
Sprint N Kuntosarja Niina Katajapuu TriBabes Finland
Sprint N Kuntosarja Outi Mäkinen Palokka
Sprint N Kuntosarja Päivi Parkkonen Valkealan Kajo triathlon
Sprint N Kuntosarja tarja Eskelinen Kangasala
Sprint Viesti
Himos Sprint Joukkue Kari Savolainen Kotka
Himos Sprint Joukkue Sari Puumala Jyväskylä